Sektorkolejowy » Koleje Wielkopolskie zatrudniają już 1000 pracowników

Koleje Wielkopolskie zatrudniają już 1000 pracowników

pzez Damian

1 marca 2024 roku, spółka Koleje Wielkopolskie, odnotowała niesamowity wskaźnik – zatrudnienie tysięcznego pracownika. To wydarzenie nie tylko świadczy o wzroście i rozwoju, lecz także o atrakcyjności spółki jako pracodawcy, stale zatrudniającego nowych pracowników i atrakcyjnego dla obecnych.

Pracownicy pionu personalnego przyjrzeli się liczbom i faktom, które towarzyszyły owemu wydarzeniu. Pierwszego pracownika zatrudniono 1 lipca 2010 roku. Od tamtego momentu do zatrudnienia tysięcznego pracownika minęły 4 992 dni intensywnej pracy, wyzwań i sukcesów. W tym czasie spółka Koleje Wielkopolskie poszerzała swoje usługi i zwiększała zasięg działania.

W tysięcznym dniu działalności spółka zatrudniała 435 pracowników. Każdy z nich wniósł swoje doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie w rozwój spółki. Po upływie kolejnych tysięcznych dni zatrudniano już 629 pracowników, co świadczy o dynamice naszego rozwoju.

Tysięcznym pracownikiem jest Pan Łukasz, który po zdaniu niezbędnych egzaminów będzie pracował na stanowisku konduktora.

Ten sukces nie byłby możliwy bez Was, drodzy Pasażerowie. To Wy napełniacie nas energią, inspirując nas do dalszego doskonalenia naszej oferty kolejowej, by stała się jeszcze bardziej innowacyjna i konkurencyjna, spełniając Wasze oczekiwania. To dzięki Wam widzimy sens angażowania się w pracę i rozwój, które przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza spółka staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem pracy zarówno dla osób młodych, które rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak i dla tych, którzy już posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Dążymy do tego, aby każdy pracownik mógł znaleźć u nas swoje miejsce i miał szansę rozwijać się w dynamicznym i wszechstronnym środowisku.

Drodzy pracownicy, chcielibyśmy wyrazić wdzięczność za Waszą lojalność wobec Kolei Wielkopolskich, zaangażowanie i trud, które przyczyniły się do osiągnięcia tego wyjątkowego momentu w historii naszej spółki. Jesteśmy dumni z każdego z Was i doceniamy każdą chwilę, którą spędzacie z nami, tworząc historię sukcesu naszej spółki. – czytamy na stronie internetowej KW.

Źródło: Koleje Wielkopolskie

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz