Sektorkolejowy » Uroczysta gala ogłoszenia wyników konkursu „Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi”

Uroczysta gala ogłoszenia wyników konkursu „Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi”

pzez Damian

W najbliższy piątek, 8 września 2023 roku, o godzinie 15:00 w ICHOT w Poznaniu, odbędzie się uroczysta gala ogłoszenia wyników konkursu „Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi”.  To już trzecia edycja konkursu Kolei Wielkopolskich pod nazwą „Pociąg do sztuki”.  Miała ona zachęcić do twórczego interpretowania i przedstawiania różnych miejsc w regionie Wielkopolski z perspektywy podróży Kolejami Wielkopolskimi. W tym roku zaproszono do współpracy Martę Peplińską, wielkopolankę, artystkę, która nie tylko promowała konkurs, ale przede wszystkim oceniała nadsyłane prace. Konkurs rozpoczął się 26 czerwca 2023 roku i trwał do 20 sierpnia 2023 roku. 

– Poprzednie edycje konkursu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i dzięki temu wiemy, jak wiele młodych ludzi z Wielkopolski ma talent plastyczny, graficzny – mówi Dariusz Kaszyński, Naczelnik Wydziału Promocji Marketingu Kolei Wielkopolskich – Już dzisiaj możemy się pochwalić, że kolejna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a do naszej spółki nadesłano blisko 50. prac z całej Wielkopolski.

Podczas gali rozdania nagród obecni będą: Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Nitkowski, Prezes Zarządu spółki Koleje Wielkopolskie, Mikołaj Grzyb, Członek Zarządu spółki Koleje Wielkopolskie, uczestnicy konkursu oraz laureaci.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na kładce łączącej ICHOT i Galerię Śluza nastąpi oficjalne otwarcie wystawy nagrodzonych prac. Po oficjalnej części spotkania będziemy mieli okazje porozmawiać z organizatorami konkursu oraz uczestnikami, przy dobrym poczęstunku i pysznej kawie.

Źródło: Koleje Wielkopolskie

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz