Sektorkolejowy » Majówka z Kolejami Mazowieckimi

Majówka z Kolejami Mazowieckimi

pzez Damian

W tym roku w długi weekend majowy oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich, jak również Mazobilet, będzie obowiązywała także w czwartek, 2 maja. Oznacza to, że z tańszych podróży można skorzystać od 30 kwietnia do 6 maja 2024 r.

Długie weekendy, a szczególnie Majówka, są doskonałą okazją na podróże. Odpowiadając na potrzeby naszych pasażerów, Koleje Mazowieckie przedłużają obowiązywanie oferty:

  • bilet wycieczkowy – od godz. 18:00 we wtorek 30 kwietnia do godz. 24:00 w niedzielę 5 maja,

a także

  • Mazobilet – w przypadku weekendu  1– 5 maja od godz. 19:00 we wtorek 30 kwietnia do godz. 8:00 w poniedziałek 6 maja 2024 r.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć podróż pociągiem KM w relacjach
do 200 km. Można go nabyć na podróż w jedną stronę lub „tam i z powrotem”. Cena jest zależna od planowanej odległości przejazdu. Termin ważności biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Mazobilet daje podróżnym możliwość zakupu biletu, który upoważnia do przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, a dodatkowo jest honorowany w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz w środkach Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM).

Warto dodać, że Mazobilet jest biletem imiennym. Można go kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową, czy też aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Przypomnijmy, że z oferty może skorzystać zarówno jeden podróżny, jak i grupa licząca od 2 do 5 osób. Cena biletu w przypadku przejazdu jednej osoby
to 49 zł, natomiast grupy – 99 zł.

Źródło: KM

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz