Sektorkolejowy » Pociągiem POLREGIO na Paradę Parowozów 2024

Pociągiem POLREGIO na Paradę Parowozów 2024

pzez Damian

Legendarna Parada Parowozów już 28. raz odbędzie się w Wielkopolsce, a wraz z turystami do Wolsztyna pojedzie dodatkowy pociąg POLREGIO, zaczynający swoją podróż na stacji Poznań Gł. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty i przejazdu pociągiem specjalnym, którym widzowie parady parowozów pojadą w wagonach piętrowych do Wolsztyna. W pociągu znajdzie się również wagon gastronomiczny cafeREGIO – serdecznie zapraszamy!

Na największą imprezę kolejową do Parowozowni Wolsztyn w tym roku ponownie zapraszamy pociągiem specjalnym POLREGIO – będzie to niecodzienna okazja do przejażdżki historycznymi wagonami piętrowymi, które zabiorą uczestników Parady Parowozów w sobotę 4 maja ze stacji Poznań Gł. o godz. 10:26. Przedstawiamy rozkład jazdy pociągu do Wolsztyna i z powrotem. To połączenie, które warto wybrać planując swoją podróż na tegoroczną parowozjadę.

To dopiero początek atrakcji przygotowanych dla pasażerów POLREGIO! Bilety na sentymentalną podróż okazjonalnym składem wagonowym są dostępne w promocyjnej cenie: 15 zł w jedną stronę! Informujemy, że zakup biletów w taryfie specjalnej będzie możliwy od 23 kwietnia w bezpłatnej aplikacji POLREGIO, na którą składa się również system internetowej sprzedaży online pod adresem bilety.polregio.pl. Jest to obecnie najszybszy i najwygodniejszy kanał sprzedaży, do którego gorąco zachęcamy wszystkich chętnych do skorzystania z oferty specjalnej POLREGIO na Paradę Parowozów. Liczba dostępnych biletów jest ograniczona. 

Wszystkich sympatyków kolejnictwa, którzy przyjadą w sobotę, 4 maja do Parowozowni Wolsztyn zapraszamy także do naszej strefy promocyjnej na wspólne zdjęcia, gry i zabawy przeznaczone zarówno dla małych jak i dla dużych podróżników. W strefie POLREGIO będzie można spotkać się z prawdziwymi kolejarzami, podziwiać nasz skład wagonowy w skali 1:87 lub wziąć udział w quizie wiedzy kolejowej. Ekipa POLREGIO będzie do Waszej dyspozycji tego dnia od. godz. 10:00 do 18:00.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora: https://www.parowozowniawolsztyn.pl/

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz