Sektorkolejowy » Rusza majówkowa promocja POLREGIO

Rusza majówkowa promocja POLREGIO

pzez Damian

Dzięki majówkowej promocji POLREGIO codziennie można aktywnie spędzać czas, docierając pociągiem w najatrakcyjniejsze miejsca w okolicy. Sprzedaż biletów tańszych aż o około 30% rusza dzisiaj, a korzystać z tej wyjątkowej oferty można będzie do 5 maja. W promocji każdego dnia będzie 5000 biletów. Warto rozpocząć sezon turystyczny podróżami koleją regionalną. 

Zbliżający się długi weekend majowy to doskonała okazja do odkrywania własnego oraz sąsiednich regionów i czerpania radości z podróży koleją. W ramach majówkowej promocji POLREGIO można zaplanować odwiedzanie urokliwych zakątków naszego kraju poprzez piesze wędrówki, jazdę rowerem po malowniczych szlakach, rodzinny relaks w otoczeniu przyrody, korzystanie z lokalnych atrakcji kulturalnych oraz delektowanie się regionalną kuchnią. 

POLREGIO wyróżnia unikatowa siatka połączeń. Codziennie w trasy wyrusza około 1750 pociągów, które zatrzymując się na 1950 stacjach, docierają zarówno do popularnych kierunków turystycznych od gór po morze, jak również do wielu miejscowości nieobsługiwanych przez innych przewoźników. 

Superpromocja POLREGIO w długi majowy weekend 

Majówkowa oferta promocyjna POLREGIO to pula 5 000 tańszych biletów dostępna dla pasażerów każdego dnia – od 27 kwietnia do 5 maja. Bilety z około 30% rabatem będą sprzedawane codziennie od północy aż do wyczerpania. Można będzie je kupić wyłącznie na stronie bilety.polregio.pl oraz przez aplikacje mPOLREGIO i KOLEO. Z promocji są wyłączone województwa pomorskie oraz dolnośląskie.

Źródło: Polregio
Fot. Sektorkolejowy

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz