Sektorkolejowy » Zabytkowa lokomotywownia w Dzierżoniowie wystawiona na sprzedaż za 2 mln zł

Zabytkowa lokomotywownia w Dzierżoniowie wystawiona na sprzedaż za 2 mln zł

pzez Damian

Dzierżoniowska lokomotywownia wraz z infrastrukturą kolejową została wystawiona na sprzedaż. Stan obiektu jest dobry, jednak wymaga dalszych prac remontowych.

Zabytkowa lokomotywownia w Dzierżoniowie

Na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta sprzedaży. Za 2 mln zł można kupić zabytkową lokomotywownię w Dzierżoniowie wraz z infrastrukturą kolejową. Łączna powierzchnia kompleksu, który składa się z dwóch budynków, wachlarzowej lokomotywowni o 7 stanowiskach oraz dużego dwupiętrowego budynku to 1677 m2. Jest on zlokalizowany przy wyremontowanym dworcu w Dzierżoniowie.

Stan budynków określono jako dobry. Niedawno przeprowadzono remonty dachów na dwóch budynkach. Pozostałe części wymagają dalszych prac modernizacyjnych. Obiekt posiada sprawną infrastrukturę (suwnicę, tory, obrotnicę). Ponadto całość jest połączona torami PLK.

Powierzchnia lokomotywowni to 1070 m2, a działki, na której się znajduje – 4833 m2. Wewnątrz znajduje się 7 stanowisk oraz 7 na terenie obiektu. Powierzchnia drugiego budynku to 607 m2 – jest zlokalizowany na działce o powierzchni 841 m2. Aktualnie pełni funkcję biurowo-magazynową. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.

Oferta sprzedaży zabytkowej lokomotywowni w Dzierżoniowie jest dostępna TUTAJ.

Autor: DM
Fot. otodom.pl

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz