Sektorkolejowy » Nowy sklep Kolei Dolnośląskich – bez aplikacji, bez logowania

Nowy sklep Kolei Dolnośląskich – bez aplikacji, bez logowania

pzez Damian

Dzięki specjalnie wprowadzonej funkcjonalności strony Kolei Dolnośląskich proces zakupu biletów został maksymalnie uproszczony. Sklep on-line eliminuje konieczność czasochłonnego rejestrowania się czy pobierania i instalowania aplikacji.

– Nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, nie ma potrzeby rejestrować konta. Zakup biletu w naprawdę szerokiej ofercie, dzięki nowemu sklepowi KD, to teraz łatwo dostępna i szybka czynność. Od dziś udostępniamy pasażerom kolejny kanał sprzedaży biletów, bez konieczności stania w kolejkach, wygodnie i komfortowo – wyjaśnia Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Oferta sklepu obejmuje również trasy międzynarodowe przesiadkowe i Polregio (na odcinkach wspólnych z KD), a także WBS – Wspólnego Biletu Samorządowego. Sklep KD jest zintegrowany z popularnym serwisem portalpasazera.pl, dzięki czemu wyszukując tam połączenia, można kupić bilet w naszym sklepie.

– Mamy świadomość, że kupno biletu przez internet to niezwykle popularna opcja, a nasi pasażerowie chętnie z niej korzystają. W październiku Koleje Dolnośląskie uzyskały aż 44 proc. swoich utargów dzięki sprzedaży przez internet. Sieć stała się naszym najważniejszym kanałem, wyprzedziła sprzedaż w kasach i na pokładach pociągów. Niektórych jednak zniechęca konieczność instalowania aplikacji i logowania. Sklep KD to odpowiedź na potrzeby podróżnych, którzy chcą maksymalnie uproszczonej procedury kupowania biletów – mówi Bartosz Jungiewicz, Dyrektor ds. Handlowych Kolei Dolnośląskich.

Jak kupić bilet – krok po kroku

  1. Na stronie www.kolejedolnoslaskie.pl wpisz skąd, dokąd, kiedy i o której godzinie chcesz jechać.
  2. Określ pozostałe parametry biletu np. typ, przysługujące zniżki.
  3. Podaj nam swoje dane i adres e-mail.
  4. Kliknij „kup teraz” i opłać zakup.

Bilet kupiony w ten sposób zostanie przesłany na podany adres e-mail.

Fot. Jan Bytnar

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz