Sektorkolejowy » Jakdojade rozszerza ofertę o wyszukiwarkę połączeń kolejowych – wywiad z CEO Bartoszem Burkiem

Jakdojade rozszerza ofertę o wyszukiwarkę połączeń kolejowych – wywiad z CEO Bartoszem Burkiem

pzez Damian

Bartosz Burek, prezes Jakdojade udzielił wywiadu na wyłączność dla wydawnictwa Sektor Kolejowy. W rozmowie z Dominiką Szpakowską opowiedział m.in. o kulisach powstania aplikacji, uruchomieniu planera kolejowych połączeń międzymiastowych oraz o dalszych planach rozwojowych projektu.

Aplikacja Jakdojade zrewolucjonizowała podróżowanie komunikacją miejską w całej Polsce. Z rozwiązania, które zrodziło się wśród kilku studentów Politechniki Poznańskiej, korzysta aktualnie niemal 5 mln unikalnych użytkowników w skali miesiąca. Aplikacja jest dostępna w wersji web oraz mobilnej na systemy iOS i Android. Jakdojade pozwala znaleźć optymalne połączenia komunikacyjne z uwzględnieniem zmian w rozkładach, utrudnień w ruchu, przesiadek oraz wielu innych parametrów. Ponadto umożliwia monitorowanie położenia tramwajów i autobusów w czasie rzeczywistym oraz zakup biletów na przejazdy nimi w kilkudziesięciu miastach w Polsce.

Wyszukiwarka połączeń kolejowych w Jakdojade

W aplikacji Jakdojade pojawiła się wyszukiwarka międzymiastowych połączeń kolejowych w czasie rzeczywistym. Interfejs nowej funkcjonalności wygląda bliźniaczo do planera tras lokalnych. W wyszukiwarce połączeń kolejowych znajdziemy ofertę przewoźników kolejowych takich jak np.: PKP Intercity, Polregio, Koleje Małopolskie oraz Koleje Dolnośląskie. W aplikacji znajdziemy mnóstwo przydatnych informacji, są to m.in. szczegółowy przebieg trasy i opis składu. Ponadto komunikaty dotyczące czasu przejazdu, utrudnień w ruchu kolejowym oraz opóźnień są dostępne w czasie rzeczywistym.

O rozszerzeniu oferty Jakdojade o wyszukiwarkę międzymiastowych połączeń kolejowych w czasie rzeczywistym pisaliśmy TUTAJ.

Autor: Damian Malesza

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz