Sektorkolejowy » Funkcjonariusze SOK ujęli sprawcę pobicia pracownika ochrony dworca

Funkcjonariusze SOK ujęli sprawcę pobicia pracownika ochrony dworca

pzez Damian

Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Łodzi pełniąc służbę patrolową na terenie dworca kolejowego Łódź Fabryczna spostrzegli ochroniarza dworca szarpiącego się z nieznanym mężczyzną. Mężczyzna wszedł pijany na teren dworca, wszczął awanturę i uderzył ochroniarza. W rezultacie obezwładniony i ujęty przez funkcjonariuszy SOK, agresywny 50-latek został przekazany patrolowi Policji.

W środę, 12 kwietnia br. funkcjonariusze z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Łodzi pełniąc służbę patrolową na terenie dworca Łódź Fabryczna zauważyli szarpiących się dwóch mężczyzn. Jeden z nich ubrany był w odzież pracownika ochrony, a drugi mocno agresywny.

Funkcjonariusze SOK natychmiast przystąpili do interwencji. Szybko ujęli agresywnego sprawcę naruszenia nietykalności cielesnej pracownika ochrony dworca. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zachowywał się głośnio i zaczepiał innych stojących w poczekalni pasażerów, dlatego też pracownik ochrony dworca zwrócił 50-latkowi uwagę. Wtedy to podejrzany wpadł w jeszcze większą złość i rzucił się z pięściami na pokrzywdzonego.

Agresywny 50-letni mieszkaniec Łodzi został przekazany funkcjonariuszom z Komisariatu I Policji w Łodzi. Niebawem ujęty mężczyzna usłyszy zarzut naruszenia nietykalności cielesnej osoby w związku z podjętą przez nią interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz ochrony bezpieczeństwa publicznego.

Źródło: SOK

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz