Sektorkolejowy » Weź udział w III Kongresie Rozwoju Kolei w Warszawie

Weź udział w III Kongresie Rozwoju Kolei w Warszawie

pzez Damian

Trzy bloki tematyczne oraz dziewięć paneli dyskusyjnych – to wszystko na stadionie PGE Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie. Już 6 czerwca rozpocznie się na nim organizowany przez Grupę PKP Kongres Rozwoju Kolei. Od dziś (16.05.) można zarejestrować się na to wydarzenie.

Choć do rozpoczęcia kongresu jest jeszcze 20 dni, to warto zapisać się już teraz, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna. Należy wejść na stronę Kongresu Rozwoju Kolei – kongresrozwojukolei.pl – i w górnym pasku nawigacji wybrać „rejestrację”. Z dwóch możliwych opcji wybrać „uczestnik”, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny, podając podstawowe dane: imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail, telefon), nazwę firmy lub organizacji, a następnie stanowisko. Po jego wypełnieniu otrzymamy e-maila zwrotnego z linkiem rejestracyjnym. Po jego uruchomieniu konieczne jest wymyślenie hasła, za pomocą którego zalogujemy się na nasze konto. Później pozostaje już tylko wybór interesujących nas wydarzeń w ramach kongresu. Można wybrać maksymalnie trzy panele dyskusyjne z trzech dostępnych bloków tematycznych – „Inwestycje”, „Ponad granicami” oraz „Kolej w systemie transportowym”. Wybór z pewnością ułatwi pełny opis poszczególnych paneli wraz z przedstawieniem biorących w nich udział prelegentów. Domyślnie każdy z uczestników poza panelami może uczestniczyć w ceremonii otwarcia kongresu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Warto jednak jak najszybciej zarejestrować się i wybrać interesujące nas panele, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a jedynym kryterium zapisów jest kolejność zgłoszeń!

Wraz z rejestracją uczestników ruszył również proces akredytacji dziennikarzy. Ścieżka jest bardzo podobna, z tym, że zamiast pola „uczestnik” w procesie zapisów trzeba wybrać „media”. Następnie należy wypełnić formularz i oczekiwać na przyznanie akredytacji. W przypadku mediów, ze względu na specyfikę ich pracy, nie obowiązują zapisy na poszczególne panele dyskusyjne.

III edycję Kongresu Rozwoju Kolei poświęcono przyszłości transportu kolejowego oraz jego pozycji w narodowej i światowej gospodarce. Tematami poruszanymi podczas wydarzenia będą m.in. konsolidacja rynku kolejowego, inwestycje, cyfryzacja, ekologia oraz rola kolei na arenie międzynarodowej.

Kongres to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kolejowej w Polsce, miejsce dialogu przedstawicieli świata polityki, biznesu, samorządu, nauki oraz ekspertów z branży kolejowej. Pierwsza edycja Kongresu Rozwoju Kolei miała miejsce w 2019 roku.

Więcej informacji o III Kongresie Rozwoju Kolei jest dostępnych na stronie kongresrozwojukolei.pl

Źródło: PKP S.A.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz