Poznań: Zderzenie tramwaju z autokarem. Cztery osoby ranne - Sektorkolejowy.pl
Sektorkolejowy » Poznań: Zderzenie tramwaju z autokarem. Cztery osoby ranne

Poznań: Zderzenie tramwaju z autokarem. Cztery osoby ranne

pzez DamianM

Dziś tuż przed godz. 13 na skrzyżowaniu ul. Naramowickiej i Serbskiej w Poznaniu doszło do wypadku. Tramwaj zderzył się z autokarem – ze wstępnych ustaleń poznańskiej policji wynika, że kierujący autokarem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi szynowemu.

Obrażenia odniosły cztery osoby: motorniczy, kierowca autokaru oraz dwóch pasażerów tramwaju. Jak przekazały służby, wstępna ocena wskazuje, że żadna z poszkodowanych osób nie doznała urazów zagrażających życiu. Poza kierowcą autokaru w pojeździe nie było podróżnych.

Wypadek spowodował utrudnienia w ruchu w okolicy skrzyżowania. Zablokowana została ul. Serbska w kierunku Wilczaka, a zakłócenia objęły zarówno komunikację tramwajową, jak i ruch samochodowy. Dla podróżnych uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Policja zabezpiecza monitoring z miejsca zdarzenia i ustala przyczyny oraz szczegółowe okoliczności wypadku.

Autor: Damian Malesa
Fot. poznan_moment via X

Zobacz również:

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz