Sektorkolejowy » PKP-Dwie osoby zginęły na torach. Tragiczny wypadek na Woli

PKP-Dwie osoby zginęły na torach. Tragiczny wypadek na Woli

pzez Damian

Duże utrudnienia na linii obwodowej w Warszawie. Jak informują przedstawiciele PKP Polskich Linii Kolejowych, na wysokości stacji Warszawa-Jelonki dwie osoby, kobieta i mężczyzna wtargnęły na tory. Obie zginęły na miejscu. Do tragedii doszło w czwartek, 25 listopada po godzinie 17.

Jak mówi Karol Jakubowski z PKP PLK, w związku z tym wydarzeniem został wstrzymany ruch pociągów na tej trasie. Przedstawiciele PKP PLK zapowiadają, że niektóre pociągi mogą być opóźnione. Pasażerowie proszeni są o śledzenie informacji i komunikatów, które są publikowane na Portalu Pasażera oraz na stacjach i przystankach kolejowych.

– Do wypadku doszło na wysokości ul. Dalibora w rejonie Lasku na Kole. Pociąg jadący z Warszawy Gdańskiej w kierunku Łodzi potrącił dwie osoby. Obie nie przeżyły wypadku – relacjonuje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

– Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie Warszawa Powązki mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu pociągów KM linii R9 i pociągów SKM linii S3. Pociągi SKM linii S3 jadące w kierunku stacji Warszawa Powązki (Warszawa Wola) zawracane są na stacji Warszawa Gdańska – poinformował Warszawski Transport Publiczny. 

fot. Tadeusz Mróz

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz