Sektorkolejowy » Piąta edycja Konferencji Kultury Bezpieczeństwa odbędzie w formie wideokonferencji

Piąta edycja Konferencji Kultury Bezpieczeństwa odbędzie w formie wideokonferencji

pzez Adrian

V Konferencja Kultury Bezpieczeństwa odbędzie 9 grudnia 2021r. w godz. 12.00÷15.00. Podczas trwania piątej Konferencji Kultury Bezpieczeństwa nastąpi również rozdanie nagród dla uczestników Konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym. W tym roku na atrakcyjności zyskała pula nagród – została rozszerzona o nagrodę, która dotyczy Europejskiego Roku Kolei 2021, gdzie uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić koncepcje promujące transport kolejowy – pasażerski oraz towarowy. Na ten moment zostało zgłoszonych już około 170 prac.

W trakcie konferencji odbędzie się panel dyskusyjny: „Rola transportu kolejowego w osiągnięciu neutralności klimatycznej. Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?”. Debata to doskonała okazja do poruszenia kwestii związanych z dotychczasowymi rezultatami oraz wyzwaniami, które pojawiają się w tej sferze.

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza do udziału w wydarzeniu oraz do uczczenia wymagającej pracy, wkładanej regularnie w celu zwiększenia świadomości i bezpieczeństwa polskiego transportu kolejowego.

„Zapraszamy do udziału w V Konferencji Kultury Bezpieczeństwa połączonej z jubileuszem 5-lecia projektu: „Deklaracja w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” i wręczeniem nagród w tegorocznej edycji konkursu”

Autor: Damian Malesza

Zdjęcie ilustracyjne

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz