Sektorkolejowy » KM: Bilet wycieczkowy – 31.10 traktowany jako dzień wolny

KM: Bilet wycieczkowy – 31.10 traktowany jako dzień wolny

pzez Damian

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” poinformowała, że przy przejazdach na podstawie biletów wycieczkowych w pociągach uruchamianych przez Koleje Mazowieckie dzień 31 października 2022 r. (poniedziałek) należy traktować jako dzień wolny od pracy.

Oznacza to, że oferta bilet wycieczkowy obowiązuje w terminie od 28 października 2022 r. (piątek) od godz. 18:00 do 1 listopada 2022 r. (wtorek) do godz. 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego „tam” lub „tam i z powrotem” (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 terminu ważności biletu.

Koleje Mazowieckie – bilet wycieczkowy

Bilet wycieczkowy obowiązuje od godz. 18.00:

  1. w każdy piątek;
  2. w dzień poprzedzający dni wolne,

oraz w sobotę i niedzielę, jak i każdy dzień ustawowo przyjęty jako dzień wolny od pracy oraz w dni określone przez KM podane do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć przejazd pociągiem KM w relacji do 200 km. Uprawnienie do korzystania z biletów wycieczkowych nie dotyczy przejazdów w I strefie KM.

Bilet wycieczkowy można nabyć na przejazd:

  1. w jedną stronę lub
  2. w kierunku „tam i z powrotem” – jeżeli przejazd „tam” i przejazd „z powrotem” obywa się tą samą drogą.

Termin ważności biletu wycieczkowego na przejazd „tam” lub na przejazd „tam i z powrotem” wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 w ramach ważności biletu.

Oferta nie łączy się z innymi ofertami taryfowymi, pozataryfowymi i specjalnymi.

Od opłat nie stosuje się ulg i opustów.

Tabela opłat za bilety wycieczkowe obowiązująca od 1 lipca 2022 r.

Fot. Jan Bytnar

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz