Sektorkolejowy » IV edycja konferencji „Prawo kolejowe” już w przyszły poniedziałek

IV edycja konferencji „Prawo kolejowe” już w przyszły poniedziałek

pzez Damian

Urząd Transportu Kolejowego oraz Fundacja ProKolej zapraszają na Konferencję „Prawo na kolei – regulacje krajowe i europejskie”. Tegoroczna edycja obejmować będzie tematy związane z wdrażaniem regulacji unijnych, w tym IV Pakietu Kolejowego.

Już w przyszły poniedziałek 25 marca br. siedziba Urzędu Transportu Kolejowego po raz czwarty gościć będzie specjalistów z zakresu prawa kolejowego. Podobnie jak w trzech poprzednich edycjach, odbędzie się tu konferencja branżowa, które ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń oraz integrację środowiska prawniczego skupionego wokół sektora kolejowego.

Konferencja będzie miała charakter hybrydowy – obrady toczyć się będą w siedzibie Urzędu Transportu Kolejowego (Al. Jerozolimskie 134 w Warszawie), a równolegle dostępna także będzie transmisja on-line. Uczestnictwo w obu formach jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia ze strony organizatorów.

Wydarzenie będzie składać się z dwóch sesji prezentacji, które swym zakresem obejmować będą kwestie związane z procedurami regulującymi proces liberalizacji rynku, gwarancjami jakości usług przewozowych oraz planowaną reformą alokacji przepustowości infrastruktury kolejowej. Poszczególne tematy będą omawiane przez przedstawicieli UTK i wybranych kancelarii prawnych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal sektorkolejowy.pl

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszenia udziału dostępne są na stronie https://kolej365.pl/prawo-kolejowe-2024/

Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona!

Zobacz również:

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz