Sektorkolejowy » W Poznaniu odbędzie się Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD4FUTURE oraz Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina

W Poznaniu odbędzie się Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD4FUTURE oraz Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina

pzez Damian

Wydarzenia odbędą się w dniach 30-31 stycznia br. w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) równolegle z Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Są kierowane m.in. do przedstawicieli: generalnych wykonawców, podwykonawców, deweloperów, odpowiednich ministerstw, producentów materiałów budowlanych, dostawców technologii i rozwiązań dla budownictwa oraz ekspertów z branży budowlanej.

Podczas Forum Gospodarczego Budownictwa BUILD4FUTURE spotkają się przedstawiciele kluczowych firm budowlanych. Eksperci będą poruszali m.in. kwestie związane z:

  • planami i strategiami rozwoju sektora budowlanego w Polsce
  • programami promieszkaniowymi
  • eksportem i współpracą międzynarodową na rynku budowlanym
  • wpływem sektora budownictwa na gospodarkę
  • efektywnym zarządzaniem energią w branży budowlanej
  • aktualnymi problemami branży budowlanej
  • realizacją i ogłaszaniem nowych inwestycji infrastrukturalnych
  • ekonomią i finansami polskiego budownictwa w obliczu kryzysu

Międzynarodowa Konwencja Budownictwo Polska-Ukraina to pierwsze w Polsce spotkanie przedstawicieli branży budowlanej z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii, które jest poświęcone potencjalnej współpracy przy odbudowie Ukrainy. W trakcie konwencji przeanalizowany zostanie aktualny potencjał i kompetencje polskich przedsiębiorstw w zakresie realizacji inwestycji drogowych, kolejowych, energetycznych, hydrotechnicznych czy też w obszarze budownictwa kubaturowego na Ukrainie. Poruszone zostaną także tematy dotyczące konkurencyjności polskich firm budowlanych na tle zachodnich grup budowlanych. Ponadto uczestnicy wydarzenia zastanowią się, czy warto tworzyć konsorcja, które angażują średnich i małych podwykonawców oraz będą debatować o niezbędnych narzędziach finansowych, gwarancjach rządowych, a także ubezpieczeniowych.

Wydarzenia są organizowane przez: Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Grupę MTP.

Szczegółowy program wydarzeń jest dostępny TUTAJ.

Informacje o prelegentach można znaleźć TUTAJ.

Bilety są dostępne TUTAJ.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz