Sektorkolejowy » W Ostrawie rozpoczęły się targi kolejowe Rail Business Days 2023

W Ostrawie rozpoczęły się targi kolejowe Rail Business Days 2023

pzez Jedkero

W dniach 5-7 czerwca br. w czeskiej Ostrawie odbędą się się targi kolejowe Rail Business Days 2023 połączone z konferencją. Międzynarodowe Targi Technologii, Produktów i Usług dla Transportu Kolejowego i Miejskiego co roku przyciągają krajowych i europejskich wystawców i przedstawicieli branży kolejowej.

Międzynarodowe targi połączone z konferencją gromadzą w Ostrawie przedstawicieli sektora kolejowego, instytucje państwowe, naukowe, ekspertów i specjalistów branżowych. Dyskusje i wystawy poświęcone będą aktualnym tematom, rozwiązaniom i projektom w branży kolejowej. Salon B2B zapewni wydzieloną przestrzeń do osobistych spotkań biznesowych podczas wydarzenia. Na targach nie zabraknie polskich akcentów. Producent pojazdów drogowo-szynowych COPMA Polska, zaprezentuje nowoczesne pojazdy przystosowane do prac utrzymaniowych, Budimex Kolejnictwo oraz bydgoska PESA, która wzbogaciła ekspozycję targów o pierwszą polską lokomotywę wodorową
SM42-6Dn, oraz wielonapięciowy zespół trakcyjny EZT 654, który dzięki możliwości pracy z zasilaniem o różnych napięciach, może być wykorzystywany na sieciach wielosystemowych, także w ruch transgranicznym. Siemens Mobility przedstawi nową lokomotywę Vectron Dual Mode.

Rail Business Days w liczbach:

  • 10 820 gości,
  • 76 wystawców,
  • 726 metrów torów ekspozycyjnych
  • Ponad 20 prezentowanych pojazdów szynowych.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz