Sektorkolejowy » System TINES® EBS z nagrodą TOP Builder 2023

System TINES® EBS z nagrodą TOP Builder 2023

pzez Damian

Produkowany przez TINES Rail wyrób budowlany został uhonorowany przez kapitułę konkursu w kategorii „Produkt rekomendowany branży”, jako rozwiązanie dedykowane dla sektora budownictwa, w okresie jego szczególnego i perspektywicznego rozwoju w Polsce.

Specjalny certyfikat i pamiątkowa statuetka zostały wręczone podczas okolicznościowej gali, która odbyła się 18 maja 2023 r. w Warszawie.

System nawierzchni bezpod­sypkowej z systemem TINES® EBS to innowacyjna konstrukcja, która składa się z szynowych podpór blokowych zamkniętych w otulinie. System ten jest stosowany nie tylko w nawierzchni torowej, ale tak­że w rozjazdach i skrzyżowaniach torów.  System TINES® EBS, oprócz re­dukcji drgań i hałasu, zapewnia także zwiększony komfort jazdy pociągami. Szynowe podpory blokowe w otulinie to efekt połączenia zaawansowanej inżynierii materiałowej z praktycznym doświadczeniem w projektowaniu i realizacji nowoczesnej nawierzchni torowej. Dzięki temu System TINES® EBS to nie tylko technologia przyszłości, ale też realne, sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, wpływające na poprawę jakości infrastruktury transportu szynowego.

Źródło: Tines

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz