Sektorkolejowy » Spółka ELESTER-PKP zmienia nazwę i staje się częścią Polskiej Grupy Energetycznej

Spółka ELESTER-PKP zmienia nazwę i staje się częścią Polskiej Grupy Energetycznej

pzez Damian

W efekcie zmian właścicielskich od 29 sierpnia br. weszła w życie nowa nazwa spółki – ELESTER. Przedsiębiorstwo weszło w skład Polskiej Grupy Energetycznej (PGE).

Jak informuje spółka ELESTER, kosmetyczna zmiana nazwy rozpoczyna kolejny etap jej rozwoju – jest prosta i klarowna, co pozwoli wzmocnić rozpoznawalności marki. Firma z powodzeniem angażuje się w innowacyjne projekty, które wybiegają poza obszar transportu kolejowego. Równocześnie z uproszczeniem nazwy zmienia się logo spółki – nawiązuje do elektroniki oraz podkreśla gotowość firmy na technologiczne wyzwania w zakresie cyfryzacji. Zmiany nie obejmują pozostałych danych spółki tj. adresu siedziby oraz numerów: kont bankowych, telefonów, NIP, REGON, KRS, BDO.

O ELESTER

Firma ELESTER specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań z dziedziny automatyki i zdalnego sterowania w sektorze kolejowym. Z powodzeniem świadczy usługi w zakresie produkcji automatyki polowej oraz zabezpieczeniowej stałoprądowych układów zasilania podstacji trakcyjnych. Realizuje również systemy sterowania elektroenergetyką kolejową i tramwajową. Należy podkreślić, iż produkcja urządzeń elektronicznych ELESTER odbywa się w Polsce z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego spółki.

Autor: Damian Malesza

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz