Sektorkolejowy » Poznań: W mieście można było spotkać wyjątkowo oświetlony pociąg! Świąteczna kampania marki Tyskie

Poznań: W mieście można było spotkać wyjątkowo oświetlony pociąg! Świąteczna kampania marki Tyskie

pzez Adrian

W dniu 6 grudnia 2021 roku w Poznaniu można było zobaczyć wyróżniający się pociąg. Świąteczny wygląd pociągu zawdzięczamy świątecznej kampanii reklamowej marki Tyskie, która należy do Kompanii Piwowarskiej. W ubiegłym roku mieliśmy możliwość oglądać pociąg w świątecznej reklamie telewizyjnej. W tym roku Kompania Piwowarska postanowiła umożliwić obejrzenie pociągu na żywo. Pociąg posiada dedykowane, czerwone malowanie, świąteczny wystrój oraz okolicznościowe oświetlenie. Z daleka dostrzec można wyróżniający się oraz dobrze oświetlony napis „Tyskie”.

Wcześniej świąteczny pociąg marki Tyskie, który jest wizytówką akcji promocyjnej „Przejdźmy na Ty” można było spotkać już 4 grudnia 2021 roku na linii kolejowej pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim. Wśród pasażerów tego pociągu znaleźli się zwycięzcy konkursu organizowanego przez markę oraz zaproszeni goście.  Wyjątkowy skład w postaci lokomotywy oraz dwóch wagonów (własność PKP Intercity):

  • wagon konferencyjny, który jest wyposażony w aneks barowy, co ciekawe pasażerowie w tym wagonie mogli siedzieć na beczkach wypełnionych piwem
  • bezprzedziałowy wagon 111Arow

Świąteczny pociąg, w dniu 5 grudnia 2021 roku zawitał do Krakowa. Następnie wyruszył w podróż do Żywca, odwiedzając wcześniej Kalwarię Zebrzydowską-Lanckoronę oraz Suchą Beskidzką. Kolejnym etapem był powrót do Krakowa oraz przejazd do Katowic, po czym pociąg miał wyruszył do Tychów i z powrotem. Pociąg wyróżniający się nietypowym wyglądem cieszył się dużym zainteresowaniem w miastach, które odwiedzał.

Autor: Damian Malesza
Fot. epoznan.pl

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz