Sektorkolejowy » Na niemieckich stacjach kolejowych pojawią się świąteczne ciężarówki Coca-Coli

Na niemieckich stacjach kolejowych pojawią się świąteczne ciężarówki Coca-Coli

pzez Damian

Partnerstwo Coca-Coli i DB Cargo oznacza zmianę tradycji: Święty Mikołaj przyjedzie pociągiem na stacje Lipsk, Frankfurt nad Menem, Hamburg Altona oraz Berlin Südkreuz.

Coroczna świąteczna trasa Coca-Cola Christmas Truck Tour po raz kolejny oczaruje publiczność w Niemczech. W tym roku, we współpracy z Deutsche Bahn, Coca-Cola przywiezie Świętego Mikołaja na 4 główne stacje w całym kraju pociągiem DB Cargo. Tegoroczna kampania Coca-Cola X-Mas pod hasłem „Odkryj w sobie Świętego Mikołaja” ma na celu zainspirowanie do wykonania aktów hojności oraz wspierania celów charytatywnych.

Odchodząc od tradycyjnej trasy ciężarówek, Coca-Cola nawiązała współpracę z DB Cargo, aby włączyć przystanki kolejowe do planu podróży. Po udanych wizytach drogowych w Binz, Celle, Kolonii i Monachium świąteczna ciężarówka zadebiutuje na torach. Mikołaj odwiedzi stacje Lipsk (15 grudnia), Frankfurt nad Menem (17 grudnia), Hamburg Altona (20 grudnia) oraz Berlin Südkreuz (22 grudnia).

„Cieszymy się, że w tym roku znaleźliśmy świetnego partnera do współpracy w DB Cargo, z którego pomocą mogliśmy nadać Coca-Cola Christmas Truck Tour 2023 nowy wygląd. Przenosząc w tym roku cztery z ośmiu przystanków trasy na tory kolejowe, przybliżamy nasze świąteczne przesłanie jeszcze bliżej ludzi w centrum miasta i sprawiamy, że tradycyjna trasa ciężarówek staje się nowym doświadczeniem w niezwykłym otoczeniu” – powiedziała Evelyne de Leersnyder, dyrektor zarządzająca Coca-Cola GmbH w Niemczech.

Więcej informacji o firmie DB Cargo można znaleźć m.in.:

Autor: Damian Malesza

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz