Sektorkolejowy » Mężczyzna wtargnął pod pociąg Kolei Mazowieckich w Nowym Dworze Mazowieckim. Utrudnienia w ruchu pociągów

Mężczyzna wtargnął pod pociąg Kolei Mazowieckich w Nowym Dworze Mazowieckim. Utrudnienia w ruchu pociągów

pzez Adrian

Dzisiaj (13 kwietnia) przed godz. 7 w Nowym Dworze Mazowieckim pociąg Kolei Mazowieckich relacji Działdowo-Warszawa potrącił mężczyznę w pobliżu przejazdu kolejowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Występują utrudnienia w ruchu pociągów.

– O godz. 6:52 doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg Kolei Mazowieckich relacji Działdowo-Warszawa w pobliżu przejazdu kolejowego w ulicy Nałęcza około trzystu metrów od stacji kolejowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Ruch pociągów w miejscu wypadku prowadzony był jednym torem. – poinformowała Gazetę Powiatową podkomisarz Joanna Wielocha, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

– Normalny ruch kolejowy został przywrócony w miejscu zdarzenia o godz. 8:50. Osoba poszkodowana weszła na przejazd kolejowy pomimo opuszczonych rogatek i aktywnej sygnalizacji świetnej informującej o nadjeżdżającym pociągu. – poinformowała Gazetę Powiatową Magdalena Janus z zespołu prasowego PKP PLK.

Źródło: gazetapowiatowa.pl

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz