Sektorkolejowy » CPK organizuje serię podcastów o największej inwestycji w Polsce

CPK organizuje serię podcastów o największej inwestycji w Polsce

pzez Adrian

Podcasty o powstawaniu CPK „od kuchni”

Centralny Port Komunikacyjny organizuje projekt pt. „Cześć, pogadajmy konkretnie”, w którym zainteresowani będą mogli dowiedzieć się wielu informacji o procesie powstawania Portu Solidarność. W rozmowy są zaangażowani specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie np. przy wykonywaniu projektów i budowie stacji kolejowych, tworzeniu projektów rozbudowy lotnisk czy też realizacji lokalnych centrów sterowania. Eksperci starają się przekazywać specjalistyczną wiedzą w sposób bardzo przystępny dla przeciętnego słuchacza.

„Chcemy mówić o naszych działaniach w ekspercki, a jednocześnie zrozumiały dla każdego sposób – stąd pomysł na podcasty z udziałem pracowników spółki. To inwestycja, która ma wpływ na rozwój całego kraju, dlatego chcemy jak najszerzej informować Polaków o tym, co, jak i dlaczego się dzieje. A nikt lepiej nie wprowadzi ich w te zagadnienia, niż specjaliści, którzy każdego dnia pracują przy projekcie. Są prawdziwą skarbnicą informacji na temat CPK, ale i ciekawostek z zakresu całej branży transportowo-budowlanej”

– powiedział Łukasz Franiak, Dyrektor Biura Komunikacji Marketingu w spółce CPK.

Gdzie można znaleźć podcasty CPK?

W serii podcastów pt. „Cześć, pogadajmy konkretnie” zaproszeni goście mówią o zadaniach realizowanych w ramach programu CPK. Ponadto przekazują mnóstwo informacji o tematyce kolejowej i budowlanej. Eksperci obalają również wiele popularnych mitów, które powstały wokół inwestycji. Warto dodać, że zainteresowani mogą przesyłać pytania do specjalistów CPK na adres mailowy: podcasty@cpk.pl.

Podcasty można odsłuchać m.in. na następujących platformach:

Autor: Damian Malesza
Fot. CPK

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz