Sektorkolejowy » Relacja z 9. edycji wydarzenia Rodzinne Podróże „Pod Parą”

Relacja z 9. edycji wydarzenia Rodzinne Podróże „Pod Parą”

pzez Damian

To było wydarzenie, które w minioną sobotę ożywiło pasjonatów podróży i przygód – Rodzinne Podróże „Pod Parą”.

W ramach dziewiątej edycji imprezy udaliśmy się w podróż pełną emocji! Wspólnie z uczestnikami wydarzenia, wyruszyliśmy w niezapomnianą wyprawę szynobusem Kolei Wielkopolskich oraz klasycznym parowozem Średzkiej Kolei Wąskotorowej.

Podczas tej pełnej adrenaliny podróży, mieliśmy dla uczestników wiele niespodzianek. Tegoroczna trasa zaprowadziła nas do urokliwych miejscowości, takich jak Jarocin i Środa Wielkopolska. W Jarocinie mogliśmy wspólnie odkrywać lokalne atrakcje, takie jak Park i Pałac Radolińskich, a także odwiedzić słynny Spichlerz Rocka. W Środzie Wielkopolskiej uczestnicy mieli szansę przesiąść się na Średzką Kolejkę Wąskotorową, wyruszając na godzinną podróż pełną zapierających dech widoków.

Po zakończonej podróży wąskotorówką, na stacji Środa Wielkopolska czekał na naszych Gości pilnik, gdzie Koleje Wielkopolskie przygotowały specjalne stoisko, pełne kolorowych i unikalnych gadżetów. To była okazja, by zabrać ze sobą do domu na pamiątkę kawałek Kolei Wielkopolskich. Ale to nie koniec! Dla tych, którzy chcieli spróbować swojego szczęścia, przygotowaliśmy emocjonujący konkurs. Wspaniałe nagrody, w tym znakomita gra planszowa oraz plecak wypełniony gadżetami Kolei Wielkopolskich, czekały na zwycięzców.

Całe wydarzenie było owocem naszej współpracy z partnerami: Samorządem Województwa Wielkopolskiego oraz Marszałkiem , Wójta Gminy Komorniki, Jana Brody, Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Komornikach, Domem Kultury Stokrotka oraz Parafią pw. Jadwigi Śląskiej w Poznaniu, takimi jak Marszałek Województwa Wielkopolskiego, DK Stokrotka z Poznania oraz Parafia św. Jadwigi Śląskiej. To wspólnie stworzyliśmy dzień pełen radości, integracji i fascynujących przeżyć.

Rodzinne Podróże pod Parą to wyjątkowa okazja, by odkrywać piękno krajobrazów, spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół, a także czerpać radość z podróży pociągiem.

Źródło: Koleje Wielkopolskie

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz