Sektorkolejowy » Koleje Mazowieckie – KOLEJ na KINO!

Koleje Mazowieckie – KOLEJ na KINO!

pzez Damian

Koleje Mazowieckie od lat angażują się w promocję Mazowsza i regionalnej kultury, sztuki oraz atrakcji turystycznych. Po „Koleją do Kultury” i „Koleją do Natury” przewoźnik zainicjował kolejną tego typu akcję, a mianowicie „KOLEJ na KINO”

„KOLEJ na KINO” to doskonała okazja nie tylko dla fanów dużego ekranu. Pasażerowie posiadający bilet na przejazd pociągiem KM otrzymają 10% rabatu na bilet do wybranego kina sieci MAX-FILM S.A., biorącego udział w akcji. Na Mazowszu są to warszawskie kina Atlantic i Wisła, a także Przedwiośnie w Płocku czy siedleckie kino Siedlce. O możliwości uzyskania zniżki przypominać będą także reklamy przed seansami.

Jest to kolejna nasza akcja z serii „Kolej na…” i tym razem jest to kino. Nasi podróżni, na podstawie zakupionego biletu, będą mogli otrzymać zniżkę na bilety do kina sieci MAX-FILM w kilku miastach na Mazowszu. Często zachęcamy do odkrywania uroków województwa mazowieckiego, szczególnie naszymi pociągami, ponieważ to najbardziej ekologiczny środek transportu, a teraz zachęcamy także do odkrywania nowości z dużego ekranu – powiedział Dariusz Grajda, Członek Zarządu KM.

Cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z Kolejami Mazowieckimi. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do poznawania kinowych nowości oraz korzystania z innych równie atrakcyjnych ofert specjalnych oferowanych przez Spółkę KM – dodał Łukasz Płaczek, Członek Zarządu MAX-FILM S.A.

Źródło: Informacja prasowa

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz