Sektorkolejowy » Zbliża się Dzień Otwarty Kolei Śląskich – wśród atrakcji symulator pojazdu kolejowego i zwiedzanie bazy przewoźnika

Zbliża się Dzień Otwarty Kolei Śląskich – wśród atrakcji symulator pojazdu kolejowego i zwiedzanie bazy przewoźnika

pzez Damian

27 sierpnia 2022 r. z okazji zakończenia wakacji Koleje Śląskie organizują zwiedzanie bazy w Katowicach. Przewoźnik przygotował mnóstwo atrakcji.

W ramach Dnia Otwartego Kolei Śląskich przewidziano m.in. zwiedzanie hali napraw, wizytę w kabinie maszynisty, możliwość obejrzenia podwozia pojazdów szynowych, prezentację jednego z najnowocześniejszych symulatorów pojazdu kolejowego (o symulatorze Kolei Śląskich pisaliśmy już  TUTAJ) oraz spotkanie z pracownikami kolejowymi, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące codziennej działalności Kolei Śląskich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak należy pamiętać, iż  ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc jest ograniczona. Udział w Dniu Otwartym Kolei Śląskich jest możliwy po rejestracji za pomocą formularz internetowy, który jest dostępny TUTAJ. Zwiedzanie bazy przewoźnika zostanie podzielone na 2 tury. Zgodnie z planem pierwsza z nich ma wyruszyć z dworca w Katowicach z peronu nr 4 o godz. 900, a druga o godz. 1200.

Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia 2022 r. w siedzibie przewoźnika przy ul. Raciborskiej 58 w Katowicach.

Szczegóły wydarzenia wraz z regulaminem są dostępne TUTAJ.

Autor: DM
Fot. Materiały własne

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz