Sektorkolejowy » Wytypuj liczbę pasażerów kolei w 2023 roku i wygraj wizytę w CEMM – ruszył konkurs UTK

Wytypuj liczbę pasażerów kolei w 2023 roku i wygraj wizytę w CEMM – ruszył konkurs UTK

pzez Damian

Urząd Transportu Kolejowego ogłasza coroczny konkurs na wytypowanie liczby pasażerów, którzy skorzystali z kolei w Polsce w 2023 r. Nagrody czekają!

W poprzedniej edycji wzięło udział prawie 300 osób. Zwycięzca wytypował wynik, który różnił się zaledwie o 0,0111% od rzeczywistej liczby pasażerów.

UTK gromadzi i udostępnia statystyki dotyczące liczby pasażerów na kolei w dziale Dane Kolejowe. Z ostatnich opublikowanych danych wynika, że w okresie styczeń – listopad 2023 r. z usług kolei skorzystało dokładnie 343 069 947 pasażerów.

Ile wyniesie ta wartość w całym 2023 r.?

Aby wziąć udział w konkursie, podaj w formularzu UTK oszacowany wynik. Jeśli okaże się najbardziej zbliżony do rzeczywistej liczby, wygrasz! Na zwycięzcę czeka zestaw gadżetów UTK, a także możliwość poznania Centrum Egzaminowania i Monitorowania Maszynistów. Centrum wyposażone jest w nowoczesne symulatory pojazdów kolejowych.

Szacowaną liczbę pasażerów należy podać z dokładnością do jednego pasażera, a także zaakceptować regulamin oraz podać swoje dane: imię, nazwisko oraz adres e-mail. Zgodnie z regulaminem każdy uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko z jednego adresu e-mail (może wysłać tylko jedną odpowiedź).

Zwycięzcą konkursu będzie osoba, dla której różnica między podaną wartością a liczbą pasażerów kolei wynikającą z oficjalnych danych UTK na 31 stycznia 2023 r. będzie najmniejsza. W przypadku gdy takiej samej odpowiedzi udzieli kilka osób, organizator przewiduje przydzielenie równorzędnych nagród.

Konkurs trwa do 19 stycznia 2024 r. do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 stycznia 2024 r. wraz z publikacją oficjalnych danych dotyczących liczby pasażerów kolei w 2023 r.

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej i warunkach odbioru nagrody na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz