Sektorkolejowy » Tydzień nieograniczonych podróży po Polsce z Polregio za 109 zł! 

Tydzień nieograniczonych podróży po Polsce z Polregio za 109 zł! 

pzez Damian

Lato w pełni, najwyższy więc czas na urlop! Z tej okazji Polregio przygotowało nową ofertę – specjalny „Bilet tygodniowy wakacyjny”. Umożliwi on wszystkim chętnym nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami REGIO przez 7 dni. Oferta wchodzi w życie 1 lipca i będzie obowiązywać aż do 3 września br. 

Nie trzeba dalekich wyjazdów, by wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody, ciekawych zabytków czy efektownych szlaków turystycznych – w Polsce nie brakuje prawdziwych perełek turystycznych, trzeba jedynie dać im szansę. 

Wprowadzenie nowej, letniej oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie podróżnych biletami kolejowymi w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach, jak chociażby nielimitowana liczba przejazdów w określonym czasie, w jednej stałej cenie. Bilet kosztuje jedynie 109 zł. Można nabyć go na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Polregio, w videomatach, biletomatach, kasach biletowych oraz u obsługi pociągu. Bilet jest imienny. W przypadku stacjonarnego zakupu należy go podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. W trakcie kontroli biletowej właściciel biletu imiennego powinien okazać dokument ze zdjęciem lub potwierdzić swoją tożsamość przy użyciu aplikacji mObywatel. 

Z oferty można skorzystać także w wariancie za 129 zł, który z kolei umożliwia podróżnym nieograniczoną liczbę przejazdów nie tylko pociągami REGIO, ale również pociągami innych przewoźników. Bilet ten będzie honorowany w pociągach Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Arrivy. 

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty „Bilet tygodniowy wakacyjny” Polregio znajdują się na stronie internetowej Polregio

Źródło: POLREGIO

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz