Sektorkolejowy » Tomasz Szydło nowym prezesem Budimex Kolejnictwo S.A.

Tomasz Szydło nowym prezesem Budimex Kolejnictwo S.A.

pzez Jedkero

1 czerwca br. na stanowisko Prezesa Zarządu spółki Budimex Kolejnictwo został powołany Tomasz Szydło. Doświadczony menadżer swoje kompetencje rozwijał m.in. w Mostostalu Energomontaż S.A., PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. czy polskim oddziale Doprastav a.s, zajmującym się budową autostrad. Ukończył zarządzanie finansami przedsiębiorstw na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica oraz uzyskał dyplom MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Grupa Budimex jako firma o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu dysponująca pełnym zakresem usług z obszaru budownictwa ogólnego, posiada potencjał i szerokie zasoby techniczne umożliwiające realizację wielu projektów równocześnie. Usługi związane z obszarem budownictwa kolejowego mają ogromne znaczenie w ofercie biznesowej Grupy Budimex. Realizując projekty zakontraktowane z inwestorem w drodze postępowań publicznych, Zarząd Grupy ściśle współpracuje z zamawiającym, dbając o dobrą organizację prac na każdym etapie realizacji inwestycji.

Nasz sukces osiągamy dzięki wykwalifikowanej kadrze, innowacyjnej technologii oraz najnowszym maszynom. Ta kombinacja sprawia, że terminowo wykonujemy powierzone nam prace, realizujemy zadania na kontraktach na terenie całego kraju, współpracujemy zarówno z największymi generalnymi wykonawcami w Polsce, zarządcami infrastruktury, jak i mniejszymi spółkami realizującymi projekty z zakresu budownictwa kolejowego. Bardzo się cieszę, że nasz zespół wzbogacił się o kolejnego wartościowego i doświadczonego menadżera. – powiedział Maciej Dominik Olek, Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny Budownictwa Kolejowego, Energetycznego i Przemysłowego w Budimex

Tomasz Szydło na stanowisku prezesa spółki Budimex Kolejnictwo zastąpił Jarosława Tomasza Żylińskiego.

Autor: Jan Bytnar 

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz