Sektorkolejowy » Świętokrzyskie: Rodzina ranna w wypadku na przejeździe kolejowym

Świętokrzyskie: Rodzina ranna w wypadku na przejeździe kolejowym

pzez Damian

Na przejeździe w Stąporkowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj (8.07.2024 r.) około godziny 7:00 na przejeździe kolejowym na ulicy Miłej.

Osobowym volkswagenem podróżowały cztery osoby, w tym dwoje dzieci (dziewczynki w wieku dwa i siedem lat). Dwie osoby dorosłe zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Kobietę do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci były przytomne, nie odniosły poważnych obrażeń. – przekazał sierż. Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Pociągiem relacji Skarżysko-Kamienna – Łódź podróżowało 13 osób, pasażerom nic się nie stało. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności wypadku. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, a ruch pociągów został wstrzymany.

Fot. PSP Końskie | Google Maps

Może Ci się spodobać

1 komentarzy

RysiekChaszcz 8 lipca 2024 - 15:22

Co robił tam pociąg. Mamusia na pewno przeglądała FC. Nie liczą się dzieci i ich bezpieczeństwo. Mamusia winna zapłacić za wszelkie poniesione koszty oraz inna mieć zabrane prawa rodzicielskie do końca zycia i tyle w temacie.

Odpowiedz

Zostaw komentarz