Sektorkolejowy » Skierniewice: Lato z parowozami i nie tylko

Skierniewice: Lato z parowozami i nie tylko

pzez Damian

Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei zaprasza na kolejne Dni Otwarte Parowozowni Skierniewice, które w lipcu odbywać się będą w weekend 1-2.07.2023 r.

sobotę 1 lipca w godz. 11.00-15.00 PSMK wraz z PKP CARGO SA przygotowało kolejną odsłonę Lata z parowozami, w trakcie którego będą czekały na najmłodszych dodatkowe atrakcje jak konkursy oraz zabawy i animacje. Oczywiście tego dnia w programie nie zabraknie zwiedzania obiektu z przewodnikiem (11.00 i 13.00)kolejki ogrodowej, symulatora lokomotywy SM42 i wystawy urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Parowozownia będzie także dostępna dla zwiedzających w niedzielę 2 lipca, również w godzinach 11.00-15.00 z podstawowym programem zwiedzania ekspozycji taboru – w towarzystwie przewodnika (o 11.00 i 13.00) oraz samodzielnie.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna także w tym roku umożliwia swoim pasażerom powrót gratis z Dni Otwartych Parowozowni Skierniewice.

Wystarczy, że uzyskają Państwo nasze potwierdzenie na bilecie ŁKA do Skierniewic, a wrócicie do stacji początkowej pociągiem tego przewoźnika bezpłatnie (w przypadku biletów elektronicznych wydajemy specjalne papierowe poświadczenie). Szczegółowe warunki stosowania oferty Z ŁKA do Parowozowni Skierniewice można znaleźć tutaj – czytamy na stronie internetowej PSMK

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz