Sektorkolejowy » PKP Cargo zatrudni prezesa i członków zarządu

PKP Cargo zatrudni prezesa i członków zarządu

pzez Adrian

Spółka PKP Cargo 5 listopada ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne w związku z poszukiwaniem kandydatów na stanowiska: prezesa zarządu, członka zarządu ds. handlowych, członka zarządu ds. finansowych oraz członka zarządu ds. operacyjnych.

Zainteresowani pozyskaniem posady na jednym z ww. stanowisk mogą składać swoje aplikacje do dnia 7 grudnia 2021 r. do godz. 10:00. Tego samego dnia o godz. 15:30 będzie miało miejsce otwarcie zgłoszeń. Rozmowy kwalifikacyjne z radą nadzorczą w sprawie zatrudnienia przewidziane są w terminie od 13 do 20 grudnia, a dodatkowe rozmowy, jeśli sytuacja będzie tego wymagać, mają się odbyć, od 3 do 5 stycznia 2022 r.

Jakie cechy ma mieć przyszły prezes i członkowie zarządu?

W ogłoszeniu o naborze chętnych na stanowisko prezesa i członków zarządu PKP Cargo spółka podaje bazowe kwalifikacje i umiejętności kandydatów, jakimi mają się wylegitymować składający podania. Dla wszystkich kandydatów są takie same. Wśród nich wymieniono m.in.: wiedzę z zakresu działalności PKP Cargo, znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, umiejętności zarządzania zmianą oraz sytuacjami kryzysowymi, ogólna znajomość prawa pracy. Szczegółowe wymagania na danym stanowisku sprecyzowano w ogłoszeniu opublikowanym na pkpcargo.com.

Autor: Agata Sumara
Fot. pkpcargointernational.com

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz