Sektorkolejowy » Piknik rodzinny Kampanii Kolejowe ABC II w Wiśle – nauka o bezpieczeństwie i dobra zabawa!

Piknik rodzinny Kampanii Kolejowe ABC II w Wiśle – nauka o bezpieczeństwie i dobra zabawa!

pzez Damian

Urząd Transportu Kolejowego zaprasza na trzeci wakacyjny piknik organizowany w ramach Kampanii Kolejowe ABC II, który odbędzie się 22 lipca. Osiedle SuperBezpiecznych tym razem pojawi się na terenie Amfiteatru im. Stanisława Hadyny w Wiśle. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Gośćmi pikniku będą wybitny polski siatkarz Piotr Gruszka oraz aktorka Ilona Janyst, a gwiazdą wieczoru – popularna wokalistka młodego pokolenia Magda Bereda. Na pikniku nie zabraknie również uwielbianego przez najmłodszych nosorożca Rogatka.

Kolejka elektryczna, dmuchańce i eurobungee to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na piknik w Wiśle. Na terenie amfiteatru przeprowadzone zostaną warsztaty edukacyjne i artystyczne, będzie możliwość obejrzenia filmu edukacyjnego w kinie 9D czy zapoznania się z pracą służb bezpieczeństwa. Jedną z głównych atrakcji pikniku będzie gra terenowa Kampanii Kolejowe ABC II. Odwiedzając Stacje SuperMocy, uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na terenach kolejowych, a przy tym będą mogli powalczyć o wyjątkowe nagrody.

„Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w pikniku rodzinnym Kampanii Kolejowe ABC II w Wiśle. Organizowane przez nas wydarzenia stanowią idealną okazję do wspólnego spędzania czasu i zwiększania świadomości na temat bezpiecznego podróżowania” – zaprasza Ignacy Góra, Prezes Urzędu Transportu Kolejowego.

Piknik w Wiśle, organizowany w ramach Kampanii Kolejowe ABC II odbędzie się 22 lipca w godz. 15.00-21.00 na terenie Amfiteatru im. Stanisława Hadyny (43-460, Wisła).

Wstęp na wydarzenie i wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Źródło: UTK

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz