Sektorkolejowy » „Kolej na rozrywkę” – oferta specjalna POLREGIO na Air Show w Radomiu!

„Kolej na rozrywkę” – oferta specjalna POLREGIO na Air Show w Radomiu!

pzez Damian

Już w najbliższy weekend, 26-27 sierpnia na terenie lotniska w Radomiu odbędzie się kolejna już edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2023. Z tej okazji największy polski przewoźnik regionalny przygotował atrakcyjną ofertę dla wszystkich uczestników wydarzenia. 

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW w Radomiu to jedno z najważniejszych wydarzeń lotniczych w Polsce i Europie, nie tylko dla najbardziej zaangażowanych fanów lotnictwa. To także możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu dla tych, którzy po prostu szukają ciekawego pomysłu na weekend – podczas pokazów widzowie mogą podziwiać czołowych pilotów w pokazach powietrznych, a także z bliska zobaczyć samoloty, śmigłowce oraz uzbrojenie i wojskowy sprzęt wystawiany na licznych ekspozycjach. 

AIR SHOW startuje już niebawem, dlatego też POLREGIO – jak co roku, w porozumienia z władzami województwa lubelskiego i świętokrzyskiego oraz organizatorami wydarzenia – ma przyjemność ogłosić warunki przygotowanej specjalnie pod pokazy oferty pt. „Kolej na rozrywkę”, która umożliwi wszystkim chętnym sprawne dotarcie na miejsce. Dodatkowe pary pociągów, zarówno z Lublina i Kielc będą kursować od 26 do 27 sierpnia na trasach: 

  • Kielce – Kielce Piaski – Tumlin – Zagnańsk – Łączna – Berezów – Suchedniów – Suchedniów Północny – Skarżysko Zachodnie – Skarżysko Kamienna – Radom Główny; 
  • Lublin Główny – Lublin Zachodni – Stasin Polny – Motycz – Motycz Leśny – Miłocin Lubelski – Sadurki – Czesławice – Nałęczów – Łopatki – Klementowice – Końskowola – Puławy – Puławy Miasto – Puławy Chemia – Puławy Azoty – Gołąb – Skoki-Borowa – Dęblin – Garbatka-Letnisko – Pionki Zachodnie – Jedlnia-Letnisko – Radom Główny. 

Przedsprzedaż biletów w ramach tej oferty rozpocznie się 23 sierpnia, a wszystkie szczegóły dotyczące połączeń znajdują się na stronie www.polregio.pl 

Źródło: Informacja prasowa
Fot. SektorKolejowy

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz