Sektorkolejowy » Funkcjonariusze SOK odnaleźli zaginioną 79-latkę za pomocą kamery termowizyjnej

Funkcjonariusze SOK odnaleźli zaginioną 79-latkę za pomocą kamery termowizyjnej

pzez Damian

Cztery godziny trwały poszukiwania zaginionej seniorki z Lublina. W działania zaangażowani byli funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei i Policjanci. 79-latka została znaleziona w północno-zachodniej części miasta, niedaleko ulicy Kameliowej. Odnalazł ją patrol SOK z kamerą termowizyjną.

We worek (17.11)j około godziny 20:30 komendant zmiany Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie został powiadomiony przez dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie o zaginięciu 79-letniej kobiety, mieszkanki Lublina. Policyjne poszukiwania trwały już od godziny 17:00. Z przekazanych informacji wynikało, że może ona przebywać na lubelskim Sławinie.

Na prośbę Policji do działań poszukiwawczych przyłączyli się funkcjonariusze SOK, którzy odnaleźli starszą panią w pobliskich zaroślach niedaleko ul. Kameliowej w dzielnicy Sławin. W zlokalizowaniu zaginionej seniorki kluczową rolę odegrała kamera termowizyjna. Mundurowi zaopiekowali się wyziębioną i wystraszoną 79-letnią mieszkanką Lublina. Odnaleziona kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.  

Źródło: SOK

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz