Sektorkolejowy » Forum Inwestycyjne PLK SA: ciągły dialog z branżą usprawnia inwestycje

Forum Inwestycyjne PLK SA: ciągły dialog z branżą usprawnia inwestycje

pzez Damian

22 listopada w Warszawie odbyło się VII Forum Inwestycyjne organizowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zarządca infrastruktury przedstawił uzyskane efekty dobrej współpracy z branżą budowlaną oraz postulaty, wypracowane podczas spotkań grup roboczych Forum.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przedstawiły uczestnikom Forum Inwestycyjnego dane dotyczące realizacji inwestycji w 2023 r. oraz planów na 2024 r. Przedstawiono rezultaty dobrej współpracy z kolejową branżą budowlaną.

Na spotkaniach dyskutowano m.in. o prowadzonych inwestycjach, statusach poszczególnych programów realizowanych przez PLK SA, a także o planach na przyszłość.

Liderzy grup roboczych Forum Inwestycyjnego omówili efekty spotkań, programy inwestycyjne, wyzwania oraz problemy i postulaty stojące przed branżą i zamawiającym.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. organizują Forum Inwestycyjne od 2012 r. Inicjatywa ma na celu wypracowywanie dobrej i efektywnej współpracy wszystkich podmiotów kolejowej branży budowlanej, zaangażowanych w proces inwestycyjny. Dialog i wypracowanie wspólnego stanowiska pozwala na usprawnianie procesu inwestycyjnego od planowania po realizację i zakończenie prac.

Zródło: PKP PLK S.A.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz