Sektorkolejowy » FlixTrain ogłasza rozkład jazdy na 2024 r.

FlixTrain ogłasza rozkład jazdy na 2024 r.

pzez Damian

FlixTrain zaprezentował swój rozkład jazdy na rok 2024, który zostanie uruchomiony w grudniu. Zaktualizowany rozkład zapowiada zwiększenie oferty o 25% w zakresie liczby miejsc siedzących.

Od grudnia 2023 r. FlixTrain będzie świadczył do ośmiu usług dziennie na każdej trasie, łącząc prawie 60 miast. Do lata 2024 r. planowane jest zwiększenie liczby przejazdów między niektórymi miastami.

Nowy rozkład jazdy wprowadza trasy do Bremy, Bensheim, Elsterwerda, Mülheim (Zagłębie Ruhry), Mülheim (Badenia) i Schönefeld w pobliżu lotniska Berlin Brandenburg (BER). Dodatkowo, wcześniej wstrzymane miejsca docelowe, takie jak Offenbach, Mainz, Hanau i Wolfsburg, zostaną ponownie zintegrowane do wiosny 2024 roku.

FlixTrain nadal stawia na szybkość i wygodę. Ich usługa oferuje czas podróży porównywalny z ICE, na przykład dwugodzinną podróż między Hamburgiem a Berlinem. Nacisk kładziony jest również na ulepszanie bezpośrednich tras, zwłaszcza między wschodem a zachodem Niemiec, podkreślając połączenia takie jak Hamburg-Lipsk i Heidelberg-Berlin.

Każdy zakupiony bilet zapewnia pasażerom gwarantowane miejsce siedzące, zwiększając komfort podróży. Bilety FlixTrain, zaczynające się od 4,99 EUR, są dostępne do rezerwacji na podróże po 10 grudnia na ich oficjalnej stronie internetowej.

Źródło: Railmarket.com
Fot: FlixTrain

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz