Sektorkolejowy » Dzień Kobiet z MPK Poznań – pasażerki zostaną obdarowane pięknymi kwiatami

Dzień Kobiet z MPK Poznań – pasażerki zostaną obdarowane pięknymi kwiatami

pzez Damian

Dzisiaj (8 marca) obchodzimy Dzień Kobiet. Zgodnie z wieloletnią tradycją pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu będą wręczać kwiaty paniom napotkanym na przystankach.

Z okazji święta kobiet na poznańskich torowiskach pojawi się tzw. Kanciak, czyli historyczny tramwaj 102N. W tym wyjątkowym dniu na jego pokładzie obecni będą pracownicy MPK Poznań i postarają się go umilić wszystkim paniom, które będą obecne na przystankach tramwajowych.

Należy podkreślić, że tradycja ta może być kontynuowana dzięki współpracy z King Cross Marcelin.

„Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wziąć udział w wydarzeniu. To dla nas ważne, że możemy wprowadzić nieco kolorów w trudy codzienności. Wierzę, że niespodzianka w postaci kwiatów wywoła uśmiech i poprawi nastrój niejednej z pań” – zaznaczyła Jowita Żołnowska, dyrektor centrum handlowego King Cross Marcelin.

Zabytkowy tramwaj typu 102N będzie kursował w godz. od 1100 do 1400. Trasa przejazdu będzie modyfikowana w czasie rzeczywistym, by obdarować jak najwięcej pań w różnych częściach miasta.

Z okazji Dnia Kobiet wydawnictwo Sektor Kolejowy, King Cross Marcelin oraz spółka MPK Poznań życzą wszystkim Paniom zdrowia, spokoju, pogody ducha oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

O ubiegłorocznej akcji rozdawania kwiatów pasażerkom poznańskich tramwajów z okazji ich święta pisaliśmy TUTAJ.

Autor: Damian Malesza

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz