Sektorkolejowy » Do końca marca bilety okresowe POLREGIO z 5% zniżką na e-podroznik.pl

Do końca marca bilety okresowe POLREGIO z 5% zniżką na e-podroznik.pl

pzez Adrian

Dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do pracy lub do szkoły POLREGIO proponuje bardzo korzystną ofertę tańszych podróży. Do końca marca 2023 r. kupujący bilet okresowy na www.e-podroznik.pl, zapłacą 5% taniej! Zamysłem POLREGIO i serwisu e-podróżnik.pl jest zachęcenie pasażerów do zakupu biletów w elektronicznych kanałach sprzedaży, które są bardziej ekologicznym i ekonomicznym sposobem.

Pełna oferta biletów – jak w kasie

Korzystając z wyszukiwarki na www.e-podróżnik.pl, można zaplanować regularne podróże koleją, nie wychodząc z domu i nie stojąc w kolejce. Kupujący może skorzystać z tych samych, co w kasie taryf lub ofert promocyjnych dostępnych wyłącznie w elektronicznych kanałach sprzedaży, a także z ulg ustawowych czy handlowych. W wersji online mamy dostępne różne warianty biletów okresowych: tygodniowy, miesięczny, kwartalny, każdy z nich z opcją “TAM” jak również “TAM i POWRÓT”. Płatność odbywa się w oparciu o wygodne i bezpieczne narzędzia płatności: przelew online, BLIK, kartę płatniczą i konto przedpłacone Skarbonka. 

Po opłaceniu zamówienia elektroniczny bilet zostaje wysłany na podany przez podróżnego adres e-mail. W ten sposób kupujący może mieć go zawsze przy sobie na swoim smartfonie. Zaś sama procedura kontroli biletu elektronicznego trwa dosłownie kilka sekund.

  • Wyszukiwanie połączeń na e-podróżnik.pl umożliwia zamówienie w jednej transakcji przejazdu z dowolną liczbą przesiadek, również obejmującego mieszane środki transportu: pociąg, autobus, przejazdy adres-adres. To daje jeszcze większą elastyczność w planowaniu podróży dla naszych użytkowników – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela serwisu e-podróżnik.pl.
  • Zależy nam na zwiększeniu zainteresowania biletami zakupionymi w zdalnych kanałach sprzedaży. Zakup online jest szybki i prosty, a bilet można mieć zawsze przy sobie, w swoim smartfonie. Marcowa promocja oferty POLREGIO na e-podróżnik.pl ma zwrócić uwagę na szybkość i bezpieczeństwo zakupów biletów online.  – zachęca Piotr Olszewski, Dyrektor Biura Handlowego POLREGIO S.A.

Dodatkowa zniżka na trudne czasy

W obecnym czasie każda, nawet najmniejsza oszczędność ma niemałe znaczenie dla domowego budżetu. Przy planowaniu regularnych podróży koleją warto postawić na zakup biletu okresowego POLREGIO. Tym bardziej, że przewoźnik wraz z serwisem e-podróżnik.pl przygotowali dodatkowy rabat 5% dla 10000 pasażerów! Warto zwrócić uwagę, że zniżka obowiązuje wraz z ulgami ustawowymi oraz ulgami handlowymi oferowanymi przez przewoźnika.

Jak skorzystać z 5% zniżki na zakup biletów okresowych POLREGIO? To bardzo proste! Wystarczy podczas zakupu biletu na www.e-podróżnik.pl, w kroku Podsumowanie,wprowadzić kod rabatowy: POLREGIO-E-PODROZNIK. Lepiej nie zwlekać z decyzją, ponieważ promocja jest ważna tylko do końca marca lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

Źródło: Informacja prasowa

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz