Sektorkolejowy » Czy kolejowe przewozy towarowe są skazane na porażkę? Wywiad z Radosławem Lemieszkiem, Maszoński Group

Czy kolejowe przewozy towarowe są skazane na porażkę? Wywiad z Radosławem Lemieszkiem, Maszoński Group

pzez Damian

Trwa 13. edycja spotkania polskich, czeskich oraz słowackich specjalistów z sektora kolejowego i branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Kongres organizowany przez OLTIS Polska, První Signální i Fundację ProKolej jest jednym z ważniejszych wydarzeń branżowych. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Radosławem Lemieszkiem, dyrektorem zarządzającym z MCG Intermodal oraz prokurentem w Maszoński Group.

Kongres jest doskonałą platformą do wymiany doświadczeń. Wyróżnia się – na tle innych tego typu wydarzeń – możliwością prowadzenia bezpośrednich dyskusji ze specjalistami, w ramach paneli otwartych. Jego niekonwencjonalna formuła pozwala uczestnikom konferencji zyskać nowe spojrzenie zarówno na sektor kolejowy, jak i cały segment TSL.

Radosław Lemieszek ze swojej perspektywy oceni szanse kolejowych przewozów towarowych w kontekście prężnie działającego transportu drogowego, trendach w rozwoju transportu intermodalnego, ograniczeniach, potencjale oraz o planach rozwojowych spółki Maszoński Group.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz