Sektorkolejowy » Bilety POLREGIO dostępne przez aplikację Jakdojade

Bilety POLREGIO dostępne przez aplikację Jakdojade

pzez Damian

Polregio stale rozwija zdalną sprzedaż biletów. Najnowsze ułatwienie dla podróżnych to możliwość zakupu biletów za pośrednictwem Jakdojade. Kolejnym etapem współpracy będzie wdrożenie usługi sprzedaży bezpośrednio w aplikacji. 

Funkcja dodana w popularnej aplikacji z wyszukiwarką połączeń to idealna opcja dla pasażerów podróżujących między mniejszymi i większymi miejscowościami. Użytkownik może w Jakdojade precyzyjnie zaplanować trasę, a po kliknięciu w przycisk zakupu biletu, zostanie przeniesiony wprost do zakupu na naszej stronie. Już teraz można wypróbować nowe udogodnienia w podróży.

  • Udostępnienie podróżnym możliwości kupienia biletów w aplikacji z wyszukiwaniem połączeń wpisuje się w trend cyfryzacji w obszarze oferty biletowej. Jakdojade to kolejny w tym roku partner Spółki, we współpracy z którym realizujemy szeroko zakrojony plan digitalizacji kanałów sprzedaży. W nadchodzących miesiącach zamierzamy wdrażać kolejne mobilne produkty, które będą ułatwieniem dla klientów POLREGIO – mówi Adam Pawlik, prezes zarządu POLREGIO S.A.
  • Konsekwentnie rozbudowujemy funkcje kolejowe w aplikacji Jakdojade. Kluczowe jest dla nas, aby jak najszybciej wdrożyć możliwość zakupu biletów największych polskich przewoźników, dając użytkownikom dostęp do jeszcze szerszej gamy połączeń kolejowych. POLREGIO bez wątpienia jest jednym z nich – mówi Bartosz Burek, prezes Jakdojade.

Polregio jest największym przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Nieustannie szukamy rozwiązań usprawniających docieranie do wszystkich z ok. 1950 stacji, na których zatrzymują się nasze składy. Po wdrożeniu przekierowania, kolejnym etapem prac będzie wprowadzenie sprzedaży biletów POLREGIO w samej aplikacji, która jest dostępna jest w ponad 50 miastach. 

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz