Sektorkolejowy » Alpha Trains z osiąga kolejny kamień milowy – spółka posiada już ponad 1000 jednostek taborowych

Alpha Trains z osiąga kolejny kamień milowy – spółka posiada już ponad 1000 jednostek taborowych

pzez Damian

Przodujący leasingodawca lokomotyw i pociągów na rynku europejskim ogłosił osiągnięcie ważnego kamienia milowego. Różnorodna flota lokomotyw i pociągów firmy składa się już z 1006 pojazdów.

Alpha Trains sukcesywnie inwestuje w wysokiej jakości tabor kolejowy, by zapewnić klientom rozwiązania leasingowe najwyższej jakości. W ostatnim czasie spółka nabyła 3 pociągi pasażerskie oraz zamówiła 15 lokomotyw Stadler EURO6000.

Od 2001 r. Alpha Trains jest zaufanym partnerem dla firm realizujących kolejowe przewozy towarowe i pasażerskie. Oferuje szeroki wybór nowoczesnych i bezpiecznych pociągów oraz lokomotyw. Uzyskany kamień milowy w postaci 1000 aktywów pokazuje, jak bardzo firma ta jest zaangażowana w zaspokajanie zmieniających się potrzeb sektora transportu. Przyczynia się także do rozwoju zrównoważonej mobilności. Dzięki tak zróżnicowanej flocie Alpha Trains może sprostać szerokiemu zakresowi wymagań klientów, wspierając sieci kolejowe na terenie całej Europy.

„Osiągnięcie 1000 aktywów jest niesamowitym osiągnięciem dla Alpha Trains. Dowodzi to naszej pozycji przodującego leasingodawcy lokomotyw i pociągów oraz podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie atrakcyjnych i elastycznych rozwiązań leasingowych, które najlepiej spełniają potrzeby klientów. Dokonanie tego nie byłoby możliwe bez zaufania ze strony klientów, ciężkiej pracy oraz poświęcenia naszych pracowników, a także ciągłego wsparcia od akcjonariuszy” – powiedział Fernando Pérez, CEO Alpha Trains Group.

Więcej informacji o Alpha Trains można znaleźć:

Autor: Damian Malesza

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz